AGREGATY DO GAROWNI

Piekarnie, zakłady spożywcze i inne firmy zaopatrujące sklepy w świeże pieczywo powinny być wyposażone w odpowiednie urządzenia umożliwiające sprawne wypiekanie bułek oraz chleba. Agregaty garownicze to jedne z najważniejszych sprzętów, które sprawiają, że produkcja pieczywa przebiega znacznie efektywniej, a gotowe wypieki mają idealny smak, zapach i strukturę.
Urządzenia z naszego asortymentu to doskonałe rozwiązanie do zabudowy w istniejących już komorach garowniczych. Oferowane agregaty są gotowe do pracy – wystarczy podłączyć je do prądu. Co istotne, kilka jednostek może zostać połączonych ze sobą pod wspólną kontrolą jednego urządzenia.

Do czego służą agregaty garownicze?

Agregaty garownicze zapewniają idealne warunki dla rozrostu ciasta umieszczonego w komorze, zarówno pod kątem temperatury, jak i poziomu wilgotności. Dzięki temu wszystkie przygotowywane wypieki cechują się po upieczeniu doskonałą jakością i pysznym smakiem. Urządzenia te wyposażone są w systemy wytwarzania pary wodnej i wentylatory, które są odpowiedzialne za zachowanie optymalnych warunków we wnętrzu komory garowniczej. Co więcej, obsługa agregatów do garowni jest bardzo prosta – wystarczy ustawić pożądane parametry na panelu sterującym i uruchomić urządzenie.

 
zdjęcie
Facebook
Facebook
YouTube