DZIELARKI HYDRAULICZNE

Dzielarki hydrauliczne to niezastąpione urządzenia w przypadku produkcji wyrobów piekarniczych. Maszyny te gwarantują, że gotowe wypieki będą miały nie tylko bardzo estetyczne, ale też identyczne kształty oraz tę samą masę. W naszej ofercie posiadamy dzielarki hydrauliczne marki Sinmag, które świetnie radzą sobie z porcjowaniem na odpowiednie kęsy i formowaniem rozmaitych mas. Są one przeznaczone między innymi do luźnych i klejących się ciast, sztywnych surowców, a także pszennych oraz pszenno-żytnich mieszanek. Przy ich pomocy można szybko przygotować mniejsze partie bagietek, bułek kwadratowych i prostokątnych.

Dzielarki manualne

Poza dzielarkami hydraulicznymi oferujemy także dzielarki do bułek oraz modele manualne. Wszystkie nasze urządzenia nadają się do dzielenia każdego rodzaju ciasta. Co istotne, sprzęty te cechują się:

  • wysoką jakością,
  • funkcjonalnością,
  • wydajnością,
  • łatwą obsługą,
  • prostym i wygodnym czyszczeniem.

Ponadto dzielarki manualne dostępne są w kilku modelach do wyboru, które umożliwiają porcjowanie kęsów w różnych zakresach wagowych. Umożliwi to dostosowanie ich parametrów do indywidualnego zapotrzebowania piekarni lub innego zakładu spożywczego.

zdjęcie
Facebook
Facebook
YouTube