FINANSE

Coraz wyższa jakość oferowanych produktów i usług oraz rosnąca konkurencja rynkowa wymaga od firm stałego unowocześniania parku maszynowego. Wiemy o tym doskonale i dlatego mamy dla Państwa specjalną ofertę leasingową, dzięki której możecie używać w swojej działalności najnowszych maszyn i urządzeń ( zarówno nowych jak i używanych).

 

zdjęcieEuropejski Fundusz Leasingowy SA rozpoczął swoją działalność w czerwcu 1991 roku jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Od początku istnienia jest liderem w swojej branży.
W 2001 roku, z prywatnej i niezależnej firmy leasingowej, spółka stała się członkiem jednej z największych na świecie instytucji finansowych: Grupy Crédit Agricole.
Obecnie EFL to firma nowoczesna, przygotowana do profesjonalnej obsługi wszystkich segmentów w rynku i dysponująca szerokim portfelem produktów. Oferuje leasing samochodów osobowych i dostawczych, leasing maszyn i urządzeń, sprzętu IT (w tym oprogramowania) oraz leasing nieruchomości. Ponadto EFL jest 100% udziałowcem firmy Carefleet SA wyspecjalizowanej w wynajmie długoterminowym.

 

 

Facebook
Facebook
YouTube