Linie cukiernicze

Zaawansowane technologicznie linie cukiernicze to oferta skierowana przede wszystkim do właścicieli średnich i dużych zakładów piekarniczych oraz cukierniczych, w których produkowane są przemysłowe ilości ciastek lub innych produktów. Pragniemy zaoferować naszym Klientom najnowocześniejsze rozwiązania, które sprowadzamy od renomowanych producentów.

Urządzenia wchodzące w skład linii cukierniczych i pozostałe maszyny piekarnicze z naszej oferty sprawią, że praca przy produkcji wyrobów cukierniczych będzie szybka, sprawna i bardzo wygodna z jednoczesnym zachowaniem najwyższej jakości końcowego produktu. Przy pomocy linii cukierniczych będziesz więc w stanie zwiększyć ilość wytwarzanych ciast w krótszym czasie, dzięki czemu codzienna praca stanie się jeszcze bardziej opłacalna.

 

Co może składać się na linię cukierniczą?

Aby linia cukiernicza przynosiła oczekiwane efekty oraz była w pełni funkcjonalna przy produkcji różnego rodzaju wyrobów, musi być złożona z wielu odpowiednio dobranych elementów. Jej części składowe mogą być jednak dowolnie modyfikowane, aby móc dostosować ją do indywidualnych potrzeb każdego zakładu piekarniczego. W związku z tym linia cukiernicza może zawierać takie elementy, jak:

  • piece,
  • wałkownice,
  • krajalnice,
  • rozmaite maszyny do dekoracji wyrobów (oblewarki, posypywacze, pompy do kremów),
  • komponenty do schładzania produktów,
  • stoły robocze,
  • i wiele innych!

Zapraszamy do kontaktu, by poznać szczegóły naszej oferty. Wówczas przedstawimy Ci wszystkie urządzenia, które mogą wejść w skład linii cukierniczej, abyś mógł dostosować ją do swoich wymagań i oczekiwań. Ponadto pamiętaj, że w zakres naszej oferty wchodzi oczywiście również transport i montaż zamówionych sprzętów, a także wieloletnia opieka gwarancyjna oraz serwisowa.

Scroll to Top