Maszyna multidrop do ciastek

Maszyna multidrop do ciastek to urządzenie, które powinno się znaleźć w każdym zakładzie cukierniczym produkującym wyroby cukiernicze na dużą skalę. Dlaczego? Ponieważ jej niemal nieograniczone możliwości pozwalają na wypiekanie rozmaitych rodzajów ciastek oraz ciast. Dzięki temu jednemu urządzeniu możesz tworzyć zarówno całe blaty pod ciasta czy biszkopty, jak i pojedyncze kruche ciasteczka, ptysie oraz wiele innych.

Praca maszyny multidrop do ciastek opiera się na zaawansowanych technologicznie mechanizmach, które działają w sposób automatyczny. Wystarczy ustawić pożądane parametry, aby urządzenie samodzielnie wytwarzało produkty z surowego ciasta umieszczonego w zasobniku. Multidrop porcjuje ciasto na kęsy i odpowiednio je formuje, a następnie transportuje do dalszej obróbki, np. do ozdabiania, chłodzenia lub pieczenia.

 

Zalety naszych maszyn multidrop do ciastek

Ogromną zaletą maszyn multidrop do ciastek jest ich bezawaryjna i szybka praca, która umożliwia obniżenie kosztów związanych z produkcją wyrobów cukierniczych. Ponadto zapewniają one:

  • wzrost wydajności produkcji,
  • automatyzację produkcji, która jest bardziej opłacalna w porównaniu do produkcji ręcznej,
  • dużą szybkość pracy (w ciągu doby mogą wyprodukować nawet kilka tysięcy ciastek),
  • identyczny kształt i masę wszystkich ciastek,
  • zminimalizowanie strat surowców.

Pamiętaj, że w naszej ofercie znajdziesz również wiele innych urządzeń do produkcji ciastek, takich jak całe linie cukiernicze, a także drobniejsze, pojedyncze sprzęty. Wśród nich posiadamy nadziewarki, ubijaczki, a także rozmaite maszyny służące do dekoracji wyrobów. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań – również do kontaktu!

Facebook
Facebook
YouTube