Piece cukiernicze

W ofercie Guz-Tech przygotowaliśmy dla naszych Klientów szeroki wybór nowoczesnych pieców cukierniczych. Posiadamy zarówno mniejsze, jak i większe modele, które różnią się od siebie funkcjonalnością. Dzięki temu każdy z łatwością dostosuje rodzaj pieca do swoich indywidualnych potrzeb oraz możliwości. Dla młodych przedsiębiorstw, które nie mogą pozwolić sobie na zakup nowego urządzenia, oferujemy również używane sprzęty. Zapewniamy jednak, że są one przez nas rzetelnie sprawdzane i w razie konieczności starannie naprawiane, dzięki czemu gwarantują stuprocentową sprawność.

Co więcej, wszyscy Klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę z naszej strony, w której zakres wchodzą naprawy, opieka serwisowa, gwarancyjna i pogwarancyjna. Dostarczamy również wszelkie niezbędne części do maszyn cukierniczych i pieców. W razie potrzeby zapewniamy także transport i profesjonalny montaż zamówionych pieców cukierniczych oraz pozostałych urządzeń.

 

Jakie atuty mają nasze piece cukiernicze?

Nasze piece cukiernicze cechują się przede wszystkim wykorzystaniem najnowszych, zaawansowanych technologicznie rozwiązań, a także są zbudowane z najlepszej jakości komponentów. Dzięki temu gwarantują:

  • łatwą obsługę przy pomocy panelu sterowniczego,
  • prosty załadunek i rozładunek,
  • oszczędność energii,
  • długotrwałą świeżość wypieków,
  • brak szoku termicznego dla wypieków, co pozytywnie wpływa na ich jakość.

Co istotne, oferujemy modele o zróżnicowanych funkcjach i rozmiarach, a także posiadające różną ilość komór. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze pieca, który będzie idealnie dostosowany do Twojej piekarni, cukierni, sklepu czy większego zakładu produkcyjnego, zapraszamy do kontaktu! Jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Facebook
Facebook
YouTube