Serwis i naprawa pieców oraz maszyn piekarniczych

Panel sterowania

Firma Guz Technika Piekarnicza od początku swojej działalności prowadzi serwis i naprawy pieców i maszyn piekarniczych. Nasi specjaliści zdobyli przez lata ogromne doświadczenie w przywracaniu do sprawności urządzeń piekarniczych i cukierniczych renomowanych firm m.in. pieców piekarniczych, linii do bułek , linii do laminacji oraz linii do chleba i innych wypieków. Zajmujemy się również sprzedażą części do pieców i maszyn piekarniczych, cukierniczych i dla gastronomii.

Serwis i naprawy maszyn piekarniczych i cukierniczych wykonujemy przede wszystkim w naszym świetnie wyposażonym zakładzie remontowym w Siemianowicach Śląskich. To profesjonalny kompleks ekspozycyjno-remontowo-serwisowy o powierzchni ok. 2 tys. m kw. Nasz warsztat elektryczno-mechaniczny wyposażony jest w nowoczesne urządzenia, m.in obrabiarki do obróbki plastycznej i skrawaniem metalu oraz precyzyjny sprzęt pomiarowy. W magazynie posiadamy zestawy niezbędnych części do pieców i maszyn piekarniczych, cukierniczych.

Skomplikowane remonty wykonujemy w naszym profesjonalnym zakładzie na Śląsku, ale serwis i naprawy urządzeń piekarniczych realizujemy także u Klientów na terenie całej Polski, a także za granicą. Oferujemy również piece i maszyny piekarnicze używane.

 
Serwis pieców
 

 

Świadczymy usługi serwisowe, remonty i naprawy urządzeń piekarniczych i cukierniczych posiadamy ponad 25 letnie doświadczenie
wykonujemy demontaże i montaże urządzeń na zlecenie klienta na terenie całej europy.

Transport pieców      Własny serwis  Sprawdzony serwis

 

Posiadamy szeroki wybór części do pieców i maszyn piekarniczych, cukierniczych i innych – nowych i używanych najpopularniejszych marek na rynku.

 

Wykonujemy remonty i naprawy urządzeń znanych producentów. Nasze doświadczenie budujemy od początku lat 90.

Demontaże i montaże pieców i maszyn prowadzimy na zlecenie klientów w całej Europie.

 

Zgłoszenia napraw: tel . + 48 32 229 49 27
fax. + 48 32 229 55 03
serwis@guztech.com.pl

Zamawianie części: tel. + 48 32 229 49 27
fax. + 48 32 229 55 03
serwis@guztech.com.pl

+ 48 507 035 499

Kierownik ds technicznych i serwisu: Zbigniew Martyka

Facebook
Facebook
YouTube